top of page

Náš studio tým je tu pro Vás!

RECORDING

MASTERING

MIXING

Náš tým je tu pro Vás!

Chápeme, že každý projekt je jiný.Dejte nám  váš časový plán, přibližný budget a my se Vám ozveme s naší nabídkou.

 

Nabízíme:

 • Recording 

 • Location recording - Hi-End 16 kanálů, DSD, DXD  s Merging HAPI

 • Produkci

 • Editing, Mixing and Mastering

 • Session muzikanty – Guitars, bass, drums, cello, violin, piano, vokalisty… !

 • Jingly and skládání písní

 • Vocal koučing

 • Filmovou hudbu

 • Audio Knihy

 • Sound Loga

 • Radio & TV hudbu k  reklamám

 • Radio spoty

 

Boris Carloff je majitel studia, jeden z nejznámějších českých producentů, zvukař a skladatel, který pracoval na bezpočtu ůspěšných projektů a zároveň vyučuje správnou techniku mixu a studiové zvukařiny na workshopech a školách.
více na www.boriscarloff.com

43984548_251571272178219_634646834884358
Boris Carloff

Boris Carloff je majitel studia, jeden z nejznámějších českých producentů , zvukařů a  skladatelů.Je držitel dvou Andělů, mnoha nominací aceny Apollo. Boris pracoval na nespočtu projektů mnoha žánrůs,od moderního popu, po rock, jazz nebo country.Boris taky přednáší studiovu techniku a práci na workšopech a školách např.JAMU.Jeho vášní je studiová technika, především vintage mikrofony. Je také jedním ze zakladatelů  firmy na hudební SW a pluginy. Více na www.boriscarloff.com a www. unitedplugins.com

 

igor.jpg
Igor Ochepovski

Igor Ochepovsky je uralský rodák, kytarista, skladatel a producent. Od roku 2010 žije Praze. Studoval jazzovou kytaru a klasickou skladbu na konzervatoři Jaroslava Ježka.

Je zakladatelem a frontmanem hudebního projektu Ochepovsky Project, působí také jako session hudebník. Coby producent spolupracuje s Gabrielou Heclovou, Klárou Vytiskovou, Ewou Farnou, ILÆY, Annou Julií Slováčkovou nebo Vesnou, Mimo jiné skládá scénickou hudbu (Losers Cirque Company) a vyučuje hudební produkci.

 

Adam B.jpeg
Adam Pakosta

Adam Pakosta je zvukař s desetiletou praxí. Za tu dobu pracoval na desítkách nahrávek od mluveného slova, klasické hudby, přes jazz, pop až po punk, nebo metal. Vystudoval také hru na housle na Pražské konzervatoři. Díky tomu zná mikrofon jak z pozice zvukaře, tak z pozice muzikanta. Potrpí si na dobrou kávu a jeho specialitou je vytváření kreativní a pohodové atmosféry při natáčení. Málokdo o něm ví, že chodí každý den do sluchové posilovny. Má rád kapely tvořené muzikanty, kteří se nebojí natáčet dohromady. Nejméně ze své profese má rád loučení s kapelou, když je vše hotovo. Kromě natáčení, mixu a masteringu se také rád věnuje výuce začínajících zvukařů, sám totiž začínal ve studiu jako “nosič čaje” bez jakýchkoli zkušeností ze zvukařským řemeslem.

 

lukas1.jpg
Lukas Kostka

Lukáš Kostka je producent, hudebník a frontman indie-popových Sergeant Jammer. Vystudoval hudební gymnázium a v současné době další znalosti získává v oblasti managementu umění na Vysoké škole ekonomické. Po produkční a skladatelské stránce se věnuje zejména kapelám na indie scéně. Zkušenosti ze svého projektu Sergeant Jammer, se kterým vystupoval i na evropských podiích, vkládá zejména do nových projektů v podobných žánrech. Podílel se ale například i na nahrávkách Jana Smigmatora, Honzy Křížka či Ondřeje Fencla. 

 

Lukas Chromek

Lukáš Chromek je ejden z nejlepších českých kytaristů, ale také jeden z českých nejvíce oceňovaných producentů.Lukáš začínal ve studiu Soundevice a ačkliv má svoje malé producentské studio , stále velmi rád v něm natáčí.

bottom of page